Jak jsme se stali VÝROBCI

Jak jsme se stali VÝROBCI

Kategorie : O nás (Tausig)

Našimi obchody prošla spousta skvělých produktů od desítek výrobců a značek, nicméně i přesto jsme pořád marně vyhlíželi někoho kdo by vyráběl kvalitní produkty pomocí technologií, které byly v západních státech běžně dostupné.  

Nedalo se nic dělat, rozhodli jsme se, že díru na trhu vyplníme sami! 

coregarn-presmer
Při vývoji našich ponožek ihned padla volba na přízi typu Coregarn, která je špičkou mezi bavlněnými vlákny, neboť spojuje výhody 100% bavlny s životností a pružností ponožek s příměsí.  Pak se stačilo spojit s největšími pletařskými kapacitami v České republice, zadat jim další specifické požadavky (jako např. to, aby byly pletené i na nohy s vysokým nártem, měly volné-vaflové lemy) a naše první (a dodnes nejprodávanější) PONOŽKY COREGARN byly v roce 2014 na světě. 

Od té doby pravidelně naši značku rozšiřujeme o další a další typy, které se těší velké oblibě zákazníků. Nás poslední přírůstek do stálé kolekce, PONOŽKY MEDIK, byl inspirovaný našimi pánskými zákazníky. Ponožky zcela bez lemu se totiž v pánských velikostech vůbec nevyráběly, přitom poptávka po nich byla značná.

Od ponožek většina z nás požaduje 3 věci: aby vydržely, dobře vypadaly a nezruinovali naši peněženku. PONOŽKY TAUSIG jako výrobce se specializuje na ponožky, které jsou ZDRAVOTNÍ a KVALITNĚ ŠITÉ. Na jejich výrobu jsou použity pouze certifikované příze, díky kterým ponožky nedráždí pokožku, nebarví ale zároveň se nesráží a neprošoupají se po pár nošení. 

Nikdy neprodáme tolik ponožek, jako konkurenční prodejci, neboť to by znamenalo orientaci na zisk, a ne na kvalitu. Naše firma - Tausig, ponožky a punčocháče nabízí celé spektrum prodktů od obyčejných až po značkové zboží. Svojí řadu ponožek ovšem vyrábíme proto, že nás to baví. V době, kdy jsem začali vyrábět z jádrové příze (náš coregarn), jen málo lidí v ČR tušilo, co to jádrová příze vlastně je.

PONOŽKY TAUSIG nejsou obyčejné ponožky, jsou to české ponožky, které jsou vždy vymyšlené do posledního detailu, upletené jak nejlépe je to v dnešní době možné. Mají svou hodnotu.

Koupí našich ponožek podpoříte nejen českého prodejce, české výrobce, ale zároveň i (upadající) pletařský průmysl v ČR. Děkujeme.