Není ponožka... jako ponožka...

Není ponožka... jako ponožka...

Kategorie : O nás (Tausig)

Po více než 25 letech na trhu a se zkušenostmi v oboru jaké jsme za ty léta nasbírali, jsme pro Vás vyvinuli poctivé, české ponožky z těch nejlepších materiálů, které jsou na trhu k dostání. 

Od ponožek chceme asi všichni 3 základní věci, aby vydržely, aby dobře vypadaly a aby nestály moc a aby Vám nepřepůlili nohy jako takový 4 bonusový nárok na tak obyčejnou věc, jako jsou fusekle. Většina z nás se přiklání ke kompromisu kvalita vs. cena 

Tausig jako výrobce se zaměřuje na ponožky, které jsou ZDRAVOTNÍ. Nohu nejen, že nepřepůlí ale jsou vhodné jak pro osoby s křečovými žílami tak i pro diabetiky a prakticky všechny, kterým nohy natékají. Většina typů je připůstná i pro alergiky nebo osoby s atopickým exémem.

Zároveň jsou ponožky KVALITNĚ šité. Na jejich výrobu používáme opravdu kvalitní, certifikované nitě, které nejen že nedráždí pokožku, neobarvují boty ani nohy, ale také udrží tvar, nesrážejí se během praní a neprošoupou se Vám během pár nošení do síťky na špičkách ši patách.

Jak tedy vlastně ponožky vybírat?

Naše základní typy ponožek jsou:

Coregarn: jsou na povrchu vlákna 100% bavlněné, ale přitom pružné a odolné, díky speciální technologii pletení. Jsou zdravotní, a přitom vypadají moderně a luxusně.  Navíc jsou vhodné pro alergiky, atopiky i osoby s křečovými žílami. Ponožky jsou navíc bezešvé (ploché sešití špice), lze je doporučit do barefootové obuvi.

ModalLuxusní společenské ponožky s modalovým vláknem (viskóza z bukového dřeva). Ponožky jsou hustě (200j úplet) pletené, ovšem jemné a příjemné na dotyk. modal je měkkčí a jemnější něž bavlna, navíc antibakteriální.

KlasikBavlněné ponožky na každodenní nošení do práce a volný čas, které obsahují polypropylen s vlákny Silprox®, které mají díky iontům stříbra antibakteriální účinky. Ponožky jsou pleteny hustě, což prodlužuje jejich odolnost.

Pure: Tradiční žebrované ponožky ze 100% bavlny. Úplet, který nepruží a je tak maximálně volný (s tendencí se vytahovat, což je typická vlastnost u 100% bavlněných ponožek).

Relax:

Související příspěvky