Tausig Pure (5 párů)

Nový produkt

Ponožky PURE jsou vyrobeny ze 100% bavlny v tradičním žebrovaném úpletu, který je označován jako zdravotní, prodej po 5 párech.

Aktuálně dostupné pouze černá, bílá.Více informací

Skladem

349,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Detalní popis

Ponožky PURE jsou pleteny v klasickém žebrovaném stylu se zdravotním lemem a jejich špička řetízkovaná (netlačící). Narozdíl od ponožek COREGARN (kde používáme jádrovou přízi (vnější vrstva bavlna, jádro elastan 3%), jsou ponožky PURE čistě bavlněné - nepruží a nedrží tvar jako v případě použití právě jádrové příze. Ponožky jsou maximálně volné a vytahují se, což je pro tento typ ponožek typické.

Pro koho jsou ponožky určené

Ponožky Pure, jak již název napovídá, vyrábíme především pro konzervativní zákazníky, kteří jsou zvyklí na typický styl 100% bavlněných ponožek. Atopici, alergici, často diabetici. Na trhu se objevují také hladké ponožky ze 100% bavlny, které se těžko oblékají, právě proto, že nepruží. My jsme zvolili styl žebrování, díky kterému jsou ponožky naprosto volné a pohodlně je lze obléknout.

Složení: 100 % bavlna.

Hlavní materiál

Bavlna je oblíbená pro svou prodyšnost, savost a měkkost vlákna. Pocitově v létě chladí a v zimě hřeje. Díky těmto vlastnostem tvoří bavlněné ponožky základ našich šuplíků, dopřávají nám pocit pohodlí, a volnosti, kterou přináší zejména zdravotní úplety bavlněných ponožek..

Péče a údržba: 

log_30_prací symboly ponozky (40).png

Tyto ponožky můžete prát běžně v pračce, sušení a žehlení nedoporučujeme z důvodu narušení a poškození struktury vláken. Maximální teplota by neměla přesahovat 40 °C.

Věnujte prosím zvýšenou pozornost na odstranění etikety, plastové splinty nepřetrháveje, opatrně je odstřihněte nůžkami, aby nedošlo k poškození ponožek. V případě odstranění pomocí održení silou může na ponožce vzniknout díra. 

made in czech republic_samolepkaVyrobeno v ČR 

Veškeré naše ponožky jsou vyráběny v České republice, jejich výroba je specifická a kapacitně omezena. My jako firma Tausig jsme malý rodinný výrobce ponožek navazující na původní pletařskou tradici v ČR. K výrobě používáme pouze kvalitní certifikované materiály. Od kvality výroby je pak odvozen slogan “Od Tausig ponožky to nejlepší na nožky!”

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Tausig Pure (5 párů)

Tausig Pure (5 párů)

Ponožky PURE jsou vyrobeny ze 100% bavlny v tradičním žebrovaném úpletu, který je označován jako zdravotní, prodej po 5 párech.

Aktuálně dostupné pouze černá, bílá.Související články na blogu

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: