Tausig SPORT pro+

Nový produkt

Funkční sportovní ponožka s lehkou kompresí. Ponožka je střední délky s vystuženým chodidlem a odvětrávaným nártem. Fixační proužek proti přetáčení a zesílení v oblasti paty a špice. Ideální na běh a cyklistiku. 

Dostupné k objednání až 14.3.2023

Více informací

Skladem

109 Kč s DPH

-40 Kč

149 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Materiál funkční
Délka zkrácené
Vzor pruhovaný
Lem Klasický
Špička plochý šev
Specifika KOMPRESNÍ
Složení 45% bavlna, 45 polypropylen, 10 % elastan

Více informací

Detalní popis

 Funkční sportovní ponožky. Díky vyššímu podílů funkčních materiálů (umělých vláken polypropylenu a polyamidu) hovoříme o profesionálně sportovní ponožce (tedy ponožce určené pro sport na vyšší než rekreační úrovni).  Poznámka pro zakazniky! Ujistěte se, že při nošení máte také funkční obuv, jinak ponožky nedocílí požadovaného efektu. Mít jen funkční ponožky, nebo jen funkční obuv nestačí!

Pro koho jsou ponožky určené

Jako funkční ponožka slouží tam, kde jsou hodně namáhaná chodidla nebo pro sportovce na vyšší úrovni.

Složení: 45% bavlna, 45 polypropylen, 10 % elastan

Hlavní materiál

BAVLNA: Nejpoužívanější, nejznámější a nejvýznamnější přírodní materiál. Bavlněné ponožky jsou velmi jemné a hebké. Bavlna má úžasnou navlhavost, pevnost v tahu a oděru. Ponožky ze 100% bavlny se vyrábějí velice málo, převážně proto, že nemají žádnou tvarovou stálost a životnost je velmi malá. Právě pro delší životnost jsou ponožky, kde převládá bavlna, směsovány s umělými vlákny, nejčastěji s polyamidem (nejpevnější vlákno) +

POLYPROPYLEN: Má úžasné vlastnosti, ze syntetických vláken je nejteplejší, nejpružnější, nejlehčí a velmi pevný. Z umělých vláken je k lidské kůži nejmilejší, vyrábějí se z něj i cévní náhrady. Nepřímá vodu a vlhkost, skvěle ji odvádí a i proto je to nejpoužívanější vlákno pro výrobu funkčního prádla a ponožek. Polypropylen má 2,5x vyšší odolnost proti oděru, vyšší už má pouze polyamid. Předností je také, že nevyvolává alergické reakce. Příze spředená z vláken polypropylenu vytváří dutinky, odkud se vlhkost odvádí pryč.

Péče a údržba: 

log_30_prací symboly ponozky (40).png

Tyto ponožky můžete prát běžně v pračce, sušení a žehlení nedoporučujeme z důvodu narušení a poškození struktury vláken. Maximální teplota by neměla přesahovat 40 °C.

Věnujte prosím zvýšenou pozornost na odstranění etikety, plastové splinty nepřetrháveje, opatrně je odstřihněte nůžkami, aby nedošlo k poškození ponožek. V případě odstranění pomocí održení silou může na ponožce vzniknout díra. 

made in czech republic_samolepkaVyrobeno v ČR 

Veškeré naše ponožky jsou vyráběny v České republice, jejich výroba je specifická a kapacitně omezena. My jako firma Tausig jsme malý rodinný výrobce ponožek navazující na původní pletařskou tradici v ČR. K výrobě používáme pouze kvalitní certifikované materiály. Od kvality výroby je pak odvozen slogan “Od Tausig ponožky to nejlepší na nožky!”

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Tausig SPORT pro+

Tausig SPORT pro+

Funkční sportovní ponožka s lehkou kompresí. Ponožka je střední délky s vystuženým chodidlem a odvětrávaným nártem. Fixační proužek proti přetáčení a zesílení v oblasti paty a špice. Ideální na běh a cyklistiku. 

Dostupné k objednání až 14.3.2023

Doporučené produkty ze stejné kategorie

Související články na blogu

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: