Zakázková výroba

tausig_zakazkova vyroba

 

Možnosti balení:

Etiketa nebo přebal

Papírová krabička

Krabička dřevěná

nejlevnější způsob balení. Rozměry etiket jsou pevně dané, graficky je možnost upravit podle přání zákazníka.

Základní způsob balení. Grafický design lze upravit na míru, opatřit logem. Jsou základní dvě velikosti (klasická otvírací nebo krabička s víkem.

tyto krabičky lze opatřit papírovým rukávem, nebo na ně vyrýt logo firmy. Dřevěné krabičky (včetně rytí) dodává externí firma.

Etiketa: 7x5/7x5 cm
Přebal: 5x8/12x8 cm

14x8x2,5 cm
15x10x8 cm

30x25x10 cm

Příplatek: cca+3 Kč/1 pár

Příplatek: cca+20 Kč/1 krabička

Příplatek: 100 cca Kč/1 krabička

 

Firemní balíčky - Daňově uznatelné náklady

Firemní balíčky sestavujeme na míru každému zákazníkovi. Zákazník si může vybrat, zdali si poskládá balíček z již vyrobených výrobků, nebo si může produkty upravit dle přání a možností (výšivky loga, vlastní design...)

Naše balíčky můžete účtovat různými způsoby, především podle účelu použití.

  1. Ponožky, které kupujete svým zaměstnancům jako součást firemní dresscode (stanoveno vnitřním předpisem) je možné odečíst jako daňový náklad. V takovém případě jsou opatřeny logem firmy, výšivkou na každém párů). 
  2. Našimi balíčky můžete zároveň zaměstnance obdarovat. Aby byly daňově uznatelným nákladem, musí se jednat o balíčky do 500 Kč bez DPH.
    Balíčky jsou balené dle individuální poptávky. V ceně balíčku je zahrnuto označení krabičky firemním logem.  

 

Jak si ponožky na zakázku objednat?

Minimální počet pro výrobu na zakázku (vlastní úplet/logo) objednání je 300 ks. 

Napište nám jaká je Vaše představa, pro koho objednáváte a nad čím uvažujete. Rádi Vám poradíme a namixujeme balíčky s Vámi podle nejoblíbenějších kombinací.  Pokud objednáváte jen ponožky, které budete přidávat do svých dárkových balíčků jako jeden z komponentů, stačí napsat jen velikosti, barvy a počet kusů. Pokud od nás budete chtít připravit celý balíček na míru, napište nám představu a my Vám zajistíme komplet balíčky, včetně přípravy grafiky a balícího materiálu. 

Dodací lhůta se pohybuje mezi 4-10 týdny v závislosti na náročnosti výroby a její kapacitě.